Консультаційні послуги для оформлення Декларації відповідності МТБ

Консультація для оформлення Декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законадавства з охорони праці.
Цей процес є ключовим для промислових підприємств, будівельних компаній, медичних установ, наукових центрів, освітніх закладів та багатьох інших сфер діяльності.
Інформація

Інформація

Найчастіші питання щодо аудиту:

 • З чого почати аудит з ОП?
 • Чим відрізняється аудит охорони праці та аудит СУОП на підприємстві?
 • Що дає проведення аудиту для роботодавця, керівника, працівників?
 • Чи обов’язково це робити?
 • Чи вигідно це для роботодавця?
 • Що перевіряють під час проведення аудиту?
 • Хто допоможе його організувати та провести?
 • Який буває аудит?
 • Зовнішній чи внутрішній аудит: який обрати?
 • Своїми силами проводити чи з залученням третіх осіб?
 • Яка основна мета проведення аудиту з охорони праці?
 • Кому потрібно проводити аудит, а комі ні?
 • Які види аудиту існують і який обрати?
 • Необхідна документацію та алгоритми проведення аудиту ОП
 • Скільки часу проводиться аудит?

Це незначний перелік запитань, що виникають у наших клієнтів на етапі запиту щодо організації проведення аудиту на підприємстві.

Над переліченими питаннями замислюються як керівники підприємств, так і особи, відповідальні за організацію та проведення аудиту, а саме: спеціалісти з ОП та керівники підрозділів.
Документація, пов’язана з розробкою та впровадженням матеріально-технічної бази, може бути потрібною для отримання фінансування від держави або інвесторів, для отримання дозволів та ліцензій, а також для контролю та аудиту діяльності підприємств та для прийняття участі у публічних закупівлях.

Проведення експертизи та подальше отримання Дозвіл Державної служби України з питань праці зумовлено вимогами статті 21 Закону України «Про охорону праці» та регламентується постановою КМУ № 1107 від 26.10.2011р. (зі змінами). Так, роботодавець має отримати дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки, зазначені в Додатку 2 до постанови КМУ № 1107 від 26.10.2011р.

ТОВ «Східний ЕТЦ Держпраці» має дозвіл Державної служби України з питань праці на виконання даної експертизи з широким спектром повноважень.

Для проведення експертизи на вивчення спеціалістам ТОВ «Східний ЕТЦ Держпраці» необхідно надати Пакет документів згідно з переліком.

Наші експерти проведуть та, за бажанням Замовника, зареєструють експертизу у Державній службі України з питань праці.

До послуг Замовника допомога кваліфікованих спеціалістів з охорони праці у складанні необхідної документації та навчання персоналу.


Поміч в оформленні декларації відповідності МТБ


Декларація відповідності матеріально-технічної бази (МТБ) є ключовим документом, який підтверджує відповідність вашого підприємства встановленим стандартам і нормам. Оформлення цієї декларації вимагає глибокого розуміння законодавства та технічних аспектів, і наша послуга може стати незамінним помічником у цьому процесі.

Реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази


Процес реєстрації декларації відповідності МТБ включає кілька етапів, починаючи з аналізу діючої матеріально-технічної бази підприємства і закінчуючи подачею документації в компетентні органи. Наші фахівці допоможуть вам у всіх цих аспектах, забезпечуючи повну відповідність процедурі.

Декларація відповідності МТБ вимогам пожежної безпеки


Декларація відповідності МТБ вимогам пожежної безпеки є важливою частиною документації. Вона засвідчує, що обладнання, приміщення та технологічні процеси відповідають нормам пожежної безпеки, що є критично важливим для забезпечення безпеки працівників та відвідувачів.

Декларація відповідності МТБ вимогам законодавства з питань охорони праці


Оформлення декларації відповідності МТБ вимогам законодавства з питань охорони праці вимагає детального аналізу всіх аспектів діяльності підприємства. Наша служба допоможе вам гарантувати, що ваша матеріально-технічна база повністю відповідає вимогам охорони праці, знижуючи ризики для здоров'я та безпеки співробітників.